Kiełbasa - nacinać, czy nie nacinać? 0
Kiełbasa - nacinać, czy nie nacinać?

Jest pewna kwestia związana z wydawałoby się - najprostszą grillową czynnością, która od kilku lat rozgrzewa grillowe umysły do czerwoności. Nic tak nie dzieli świata grillowego, jak ta dyskusja. Najczęstszą przyczyną awantur w czasie imprez grillowych jest właśnie ta kwestia. 

Nacinać, czy nie nacinać kiełbasy? 

czytaj całość »
Steki 0
Steki

Nie mamy dużych tradycji w grillowaniu steków. Większość Polaków ma raczej traumy związane z tym szlachetnym kawałkiem mięsa. W latach 80-90 poznaliśmy steki głównie w telewizji - za sprawą bajek looney tunes w których zawsze pies dostawał wielkiego steka z kością, albo serialu Dynastia, w którym najbogatsi ludzie lepszego świata - Ameryki - jedli wołowe steki w trakcie rodzinnych kolacji. I później „steki” zaczęły się pojawiać w restauracjach w Polsce. Nie wiadomo dlaczego, ale w polskiej gastronomii tamtych czasów, za stek zaczęła uchodzić ligawa. Może to kwestia podobieństwa do polędwicy i zupełnie innej ceny. Najlepszym „stekiem” jaki jadłem w tamtych czasach w Polsce był „stek wołowy” w Barze Sonia w mojej wsi - po prostu mielony z wołowiny z cebulą. Całkiem nieźle do dziś wypada też „antrykot z kurczaka”, ale tego już nie liczę… 

czytaj całość »
Jaki sos do grilla wybrać? 0
Jaki sos do grilla wybrać?

Jednym z najczęściej pojawiających się pytań w skrzynce odbiorczej Grill Bastards, to właśnie pytanie jaki sos do grilla wybrać?

Przeważnie jest to rozszerzone o dopisek, który jest dla nas wspaniałym komplementem, tzn. Kupujący pogubił się w ilości proponowanych przez nas sosów.

czytaj całość »
Grillowe trendy 2024 0
Grillowe trendy 2024

Z wielką radością przedstawiam Wam grillowe trendy na 2024 rok! Dowiecie się o zwycięzcy plebiscytu na sos do grilla roku 2023 ;), cenach grilli gazowych, powrocie węgla, inteligentnym grillowaniu i moim wypadzie do Meksyku!

czytaj całość »
Grill Bastards - Wyższa Szkoła Grilla - grilluj jak pro
Grill Bastards - Catering grillowy: sprawdź nasze eventy BBQ
Grill Bastards - Focaccia z grilla: nawet Włosi kupują ten produkt
Grill Bastards - Sklep z produktami BBQ - kup sosy i mieszanki przypraw z całego świata
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl