Wyższa Szkoła Grilla

Wyższa Szkoła Grilla to autorski projekt Kacpra Salzmana - stworzony przez lata prowadzenia pokazów i akademii grillowania dla producentów grilli, model akademii grillowania w czasie której uczestnicy pracując w grupach max 20 osobowych, uczą się podstaw dobrego grillowania - kontrolowania temperatury, używania podstawowych akcesoriów, prawidłowego rozpalania grilla, pracują na grillach gazowych, węglowych i elektrycznych dzięki czemu mogą poznać różnice pomiędzy tymi metodami, ale przede wszystkim poznają przepisy i metody przygotowania najpopularniejszych dań grillowych - stek, burger, pizza, ale też mnóstwo ciekawych dodatków i warzyw.

Wygląda to tak:

Przyjeżdżamy na miejsce. Rozkładamy namioty, zdejmujemy grille z samochodu, przygotowujemy jedzenie do pokazu. Całe zaplecze zapewnia partner współorganizujący akademię (stoły, zastawę, kelnerów). W akademii bierze udział od 15 do 25 uczestników - są to pasjonaci grillowania, którzy kupią bilet na akademię za pośrednictwem partnera. Uczestnicy podzieleni są na 2 lub 3 grupy - każda ma swojego opiekuna. Przez 4 godziny akademii, uczestnicy przygotują 3 różne dania - dodatki, posiekają warzywa, zrobią sosy, zgrillują mięso, a na koniec każdy złoży swój talerz. Pomiędzy wszystkimi działaniami serwujemy dania w formie pokazu np. steki, długo wędzone żebra, focaccia z grilla. Zapewniamy produkty, fartuchy, wydrukowane przepisy na każdą akademię, oraz certyfikaty ukończenia Wyższej Szkoły Grilla i BBQ.

Partnerem zapewniającym sprzęt grillowy jest Napoleon
Wyższa Szkoła Grilla to przede wszystkim projekt, który podróżuje po kraju. Nie mamy stałej siedziby, ale to my przyjeżdżamy do Was. Mamy partnerów, którzy organizują akademie w swoich lokalizacjach i oni wspierają nas w lokalnej organizacji. W tym momencie organizujemy akademie w poniższych miastach:

Współorganizatorzy:

Grille Bielsko (Bielsko Biała)
Grillby.pl (Gdynia)
Dr Grill (Białystok)
Grill Garden (Poznań)
Salon Grilli (Częstochowa)
GrillWeb (Wojkowice Kościelne)
Grilloholicy (Rzeszów)
GrillSpot (Warszawa/Janki)

AKADEMIE:

1. Podstawy dobrego grillowania

prowadzący: Kacper Salzman

Uczestnicy uczą się dań grillowych, które robią zawsze największe wrażenie: sami przygotowują pizzę, burgera i steka.

2. Grillowe podróże dookoła świata

prowadzący: Kostia Krasynskyi

Uczestnicy udadzą się w grillową podróż przygotowując arepas, zupę Tom Kha i inne dania z całego świata.

3. Legendarne Kanapki

prowadzący: Kacper Salzman

Uczestnicy mają okazję przygotować legendarne kanapki, które na całym świecie wpisały się w kulturę street food-u.

4. Japoński Grill

prowadzący: Kacper Salzman

Uczestnicy przygotowują pod okiem Grill Bastards japońskie szaszłyki, czyli jakitori, wieprzowe jakiton, owoce morza czy udon.

5. Street Food

prowadzący: Kacper Salzman

Burger, meksykańskie taco, wietnamska bun cha to klasyki street foodu, te i jeszcze więcej przygotujecie podczas akademii Street Food.

6. Odkryj tajniki amerykańskiego BBQ z wołowiną z USA

prowadzący: Kacper Salzman

"Odkryj tajniki amerykańskiego BBQ z wołowiną z USA" współorganizowane są z firmą Tendermeat, która jest dostawcą amerykańskiej wołowiny najwyższej jakości. To warsztat grillowania steków, burgerów, ale też długo wędzonych kawałków wołowiny.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl